Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

İvana Soylu Makedon Travesti Konyaaltı Travesti Trt Caddesi Travesti Meltem Mahallesi Travesti Yeni Travesti Arap Travesti Lara Travesti Antalya Merkez Travesti Lara Travesti Antalya Güzel Travesti Konyaaltı Travesti Ayshe Antalya Fetiş Sahibe

0541 542 3215

Travesti Mila

  • Listelenmiş: 27 Ekim 2021 15:25
  • Süre sonu: 57 days, 19 hours
Travesti Mila - Resim 1Travesti Mila - Resim 2Travesti Mila - Resim 3Travesti Mila - Resim 4Travesti Mila - Resim 5Travesti Mila - Resim 6Travesti Mila - Resim 7Travesti Mila - Resim 8Travesti Mila - Resim 9Travesti Mila - Resim 10

Açıklama

Antalya Merkez’den Arap kökenli travesti partnerim, ismim Mila. Çok rahat ve kolay bir şeklide bulabileceğiniz Merkeze çok yakın konumda kendi yerimde sizleri ağırlıyorum.

Kendimi tanıtmama izin verin. Ben güvenilir bir travesti partnerim, hem aktif hem pasif olarak sizlere istediğiniz şekilde mutlu edebilirim. Burada yayınlanan fotoğraflarım ve videolarım tamamen güncel ve doğaldır, kendime çok güvendiğimden özellikle videolarımı da paylaşmak istedim.

Ben alımlı, zarif ve seksi, çok enerjik, aşk kadınıyım. Antalya’ ya ister tatil için gelmiş olun isterseniz buranın yerlisi olun yanıma mutlaka gelmelisiniz. Tek arzum sana güzel bir masaj ile enfes bir zevk vermem. Sıcak ve eğlenceli kişiliğim, yaşama ve yeni deneyimlere olan tutkum beni senin için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Lütfen arayarak randevu alınız.

İlgilenenler için telefon numaram: 0541 542 3215

Liste Kimliği: 831617944c6bd210

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın